BSN Syntha-6, czyli proteiny walce o masę mięśniową!

Sklepy z suplementami wypełnione są produktami ogromnej ilości firm, związanych z branżą sportów sylwetkowych i nie tylko. Odżywki białkowe stanowią największą część asortymentu, ponieważ każdy sportowiec niezależnie od dyscypliny, musi dbać o odpowiedni poziom tego makroskładnika w diecie – pozwala on lepiej regenerować się po treningu i utrzymać lub budować masę mięśniową. Szukając suplementów z najwyższej półki, ceniąc sobie jakość, nie wolno przejść obojętnie obok BSN Syntha-6, który jest wybierany przez większość zawodowych kulturystów. Jest to matrix białkowy, co oznacza, że zawiera on kilka frakcji białek – a w tym wypadku mamy ich aż 6!

Skład BSN Syntha-6

Podstawą jest standardowe WPC, czyli najpopularniejszy koncentrat białkowy, posiadający pełny profil aminokwasowy. Został on jednak wzbogacony o takie dodatki jak:
  • laktoalbuminy (działające antystresowo),
  • laktoferyny (zajmujące się poprawą wchłanialności),
  • laktoperoksydazy (zwalczające bakterie).
Warto zwrócić uwagę na obecność albuminy, która jest najlepiej dopasowanym rodzajem białek dla ludzkiego organizmu. Pozyskiwana jest z jaj i nie da się przejść obojętnie obok jej zachwycającego aminogramu. Kazeina micelarna to kolejny rodzaj białka, które można spotkać w składzie odżywki białkowej BSN Syntha-6. Jest to wolnowchłanialna forma jednego z 3 najważniejszych makroskładników – dzięki czemu doskonale zabija uczucie głodu. Wieczorami większość z nas ma problemy z podjadaniem i łaknieniem, zmęczony organizm domaga się snu, energii i regeneracji – zwłaszcza w czasie okresu redukcji tkanki tłuszczowej i deficytu kalorycznego. Ogromną rolę w jakości odżywki białkowej, stanowi obecność izolatu. Do jego produkcji posłuży dwa źródła, a pierwszą z nich było białko mleka, z którego zostały wyeliminowane nasycone kwasy tłuszczowe, cholesterol i laktoza. Drugim źródłem izolatu jest jednak podstawowa serwatka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *