Now Foods Curcumin – zapomnij o miażdzycy

Now Foods Curcumin to suplement o wysokiej jakości, który w swoim składzie zawiera aż 654 miligramów ekstraktu pochodzącego z kłączy ostryżu długiego. Jest to doskonały produkt, dla osób które boją się miażdżycy oraz chcą ochronić swój układ krążenia.

Now Foods Curcumin - suplement diety dla kobiet i mężczyzn

Kurkuma zawarta w suplemencie Now Foods Curcumin to przyprawa pochodząca z Indii, która zawiera w sobie wiele aktywnych biologicznie substancji. Wśród nich wyróżnić możemy m.in. kurkuminoidy, olejek eteryczny, turmeron, gwajan, zingiberen, kurkumen oraz kwas fefulowy. Składnik ten wykazuje wysokie właściwości antyoksydacyjne, żółciotwórzcze, przeciwwirusowe, regulujące trawienie, przeciwmiażdżycowe oraz wiele innych pozytywnych z punktu widzenia zdrowia. Kurkumina jest głównym składnikiem kurkumy, wpływa ona na czynniki transkrypcyjne oraz wzrostu, cytokiny oraz wiele enzymów. Zawarty w suplemencie piepr czarny podwyższa prawie 20-krotnie przyswajanie kurkuminy. Warto wspomnieć, że kurkumina chroni układ krążenia oraz neutralizuje wolne rodniki tlenowe. Poprzez hamowanie peroksydacji lipidów zapobiega tworzeniu się zmian miażdżycowych. Now Foods Curcumin - etykieta

Suplement idealny na prezent

Now Foods Curcumin  to doskonały pomysł na prezen dla bliskich Ci osób, których zdrowie nie jest Ci obojętne. Warto dodać, że badania sugerują, że zawarta w tym produkcie kurkumina może być przydatna w zapobieganiu oraz leczeniu nowotworów wielu typów. Przeprowadzone badania dowiodły, że składnik ten spowalnia lub całkowicie hamuje powstawanie komórek nowotworowych.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *