Wymienna szyba do gogli narciarskich arctica g-111 żółta – idealna na ziemowe szaleństwa

Wymienna szyba do gogli narciarskich arctica g-111 żółta – idealna na ziemowe szaleństwa

W naszym artykule tłumaczymy dlaczego naszym zdaniem gogle sportowe to niezbędne wyposażenie dla osób jeżdżących na nartach lkub na desce snowboardowej. Sprawdź czy warto zaopatrzyć się w takie produkt jak wymienna szyba do gogli narciarskich arctica g-111 żółta.

Dlaczego warto posiadać gogole sportowe?

jeżeli wybieramy się na stoki narciarskie i snowboardowe z pewnością Zabierzemy ze sobą ale niezbędne wyposażenie do którego zaliczyć możemy narty buty narciarskie bądź też snowboardowe deskę oraz odpowiedni strój a który zapewni nam wygodę oraz ciepło pamiętajmy Także o akcesoriach takich jak kask bądź też komin. Do najpotrzebniejszego wyposażenia należeć będą również gogole sportowe, których zadaniem jest ochrona naszego wzroku podczas uprawiania sportów zimowych. Dodatkowo gogle zapewniają nam lepszą widoczność podczas jazdy. A czy potrzebna nam wymienna szyba do gogli?

Wymienna szyba do gogli narciarskich arctica g-111 żółta od Arctica Warszawa

Wymienna szyba do gogli narciarskich arctica g-111 żółta to produkt polskiego producenta Arctiwa Warszawa, który składa się z z dwóch soczewek. Szyba wewnętrzna okryta jest warstwą anti-fog, to element zapobiegający parowaniu gogoli. Żółta soczewka będzie odpowiednia do jazdy w warunkach pochmurnych, a także podczas mgły. W ofercie producenta znajdziemy również gogle narciarskie z niebieską szybką oraz gogle narciarskie z przezroczystą szybką.