Sporty wodne a dmuchana deska do pływania

Sporty wodne a dmuchana deska do pływania

SUPing jest satysfakcjonujący dla twojego umysłu i ciała. To dobra rozrywka z przyjaciółmi i rodziną, ale także poprawiająca zdrowie i samopoczucie psychiczne. Dmuchana deska do pływania, wymaga wiosłowania, stojąc na desce na powierzchni wody, do czego potrzebujesz świetnej koordynacji! Jakie są zalety uprawiania tego sportu?

Zalety Sup

Zestaw dmuchanej deski do pływania z akcesoriami

SUP boarding ma tak wiele, fizycznych korzyści, niemniej jednak to umysł musi koordynować pracę mięśni. Kiedy wychodzisz na zewnątrz, łączysz się z naturą, a to daje kilka korzyści psychicznych. Musisz się skoncentrować i skupić na równowadze i wiosłowaniu. Kiedy to robisz, zwiększasz swój poziom koncentracji. Ponadto woda ma działanie terapeutyczne. Co więcej, stojąc na wodzie na świeżym powietrzu, wystawiasz swoją skórę na poranne lub wieczorne słońce. Pozwala to skórze syntetyzować witaminę D, która zwiększa zdolność organizmu do zwalczania infekcji. Podczas wiosłowania angażujesz całe ciało w tym mięśnie stabilizujące, brzucha, ud a do wiosłowania użyjesz prawie wszystkich mięśni górnej części ciała i mięśni rotacyjnych.

Sup- dmuchana deska do pływania

Poza oczywistym wpływie na nasze zdrowie psychiczne oraz fizyczne dmuchana deska do pływania to także ciekawy sposób na spędzanie aktywnie czasu, szczególnie podczas wakacji! Sport ten można uprawiać samodzielnie lub też w towarzystwie przyjaciół, rodziny i bliskich. Chcesz zaplanować swój dzień z wykorzystaniem pogody oraz darów natury? Postaw na SUP!