Triple X Prohormon – kapsułki o potężnej mocy

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz wpłynąć na pracę swojego układu krążenia oraz serce? Chcesz obniżyć poziom cholesterolu i ciśnienie krwi? Sprawdź koniecznie produkt jakim jest Triple X Prohormon, gdyż jest najlepszy.

Kulturystyczna sylwetka i moc o jakiej nie śniłeś!

Triple X Prohormon to niezwykle skuteczny środek, który występuje pod postacią przystępnych i dobrze przyswajalnych kapsułek. Dzięki niemu Twoja sylwetka zacznie się zmieniać z dnia na dzień. Produkt ten wpływa bezpośrednio na utwardzenie masy mięśniowej ponieważ kształtuje tzw. efekt ubicia. Jest on dedykowany dla wszystkich tych, którzy chcą aby ich ciało nabrało dojrzałego i kulturystycznego wyglądu. Warto dodać, że jest on dodatkowo wzmocniony o kompleks najlepszych osłonek: Hawthorn Berry oraz Milk Thistle Extract. Opakowanie liczy 60 kapsułek, a dawkowanie powinno wynosić maksymalnie 2 kapsułki dziennie.

TRIPLE X - produkt o doskonałym składzie

W swoim składzie Triple X Prohormon zawiera m.in. milk thistle extract. Ten składnik jest niezwykle skuteczny oraz chroni wątrobę. Ostropest plamisty, bo tak również na niego mówią - wzmacnia wątrobę. Dodatkowo dba on o zapobieganie nadmiernej ilości glutanionu - ważnego aminokwasu. Pozwala on za to zwiększać jego stężenie. Hawthorn Berry to z kolei suplement, który pomaga obniżać poziom cholesterolu i ciśnienia krwi.

triple x prohormon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *