TREN V 600 – suplement diety wspomagający budowę suchej masy mięśniowej

Zastanawiasz się w jaki sposób zrzucisz zbędne kilogramy i zadbasz o pojawienie się suchej, zbitej masy mięśniowej? TREN V 600 to niezwykle skuteczny suplement diety, który pomoże Ci osiągnąć wymarzony efekt.

TREN V 600 - sprawdź co to za środek

Tren V600 od firmy Genetech Pharma Labs jest suplementem, który odpowiada za konwersję do trenbolonu, wykazującego silne działanie anaboliczne i androgenne - o wiele mocniejsze niż testosteron. Produkt ten blokuje receptory kortyzolowe i zmniejsza produkcję kortyzolu oraz związany z nim katabolizm, dzięki temu promowane są procesy anaboliczne. Wpływa to również na spalanie odkładającej się tkanki tłuszczowej i zapobiega gromadzeniu się wody w organizmie. Dzięki niemu wykreujesz doskonałą sylwetkę!

tren v 600Wyrzeźbiona sylwetka w krótkim czasie

Produkt jakim jest Tren V 600 posiada w swoim składzie między innymi laxogenin. Element ten obniża poziom kortyzolu oraz wspomaga syntezę białek oraz chroni przed degradacją. Laxogenin pozwala także zwiększyć wydolność i wytrzymałość organizmu już w kilka dni. Wzrost masy mięśniowej, a także siły powinien nastąpić po niecałym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *