Now Foods Water Out – zadbaj o swój układ moczowy

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz poprawić funkcjonowanie swojego układu moczowego? Now Foods Water Out to suplement diety, który został stworzony w oparciu o specjalną mieszankę ziół oraz składników odżywczych. Jego stosowanie wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz dba o odpowiednią równowagę płynów ustrojowych

Now Foods Water Out - zbawienna moc mniszka lekarskiego

now foods water out Produkt jakim jest Now Foods Water Out zawiera w swoim składzie mniszka lekarskiego, który odpowiada za utrzymanie równowagi wodnej oraz Uva Ursi i Juniper. W składzie tego suplementu znajdziesz również witaminę B6, zwaną inaczej pirydoksyną, która pozytywnie wpływa na układ nerwowy oraz hormonalny naszego organizmu. Jej niedobór może być tragiczny w skutkach, dlatego warto zadbać o jej odpowiedni poziom. Ten produkt od firmy Now Foods zawiera w sobie także sporą dawkę potasu, który wraz z sodem odpowiadają za regulację zasobów wodnych naszych ciał. Zapewniają one także odpowiedni rytm serca. Potas wpływa na prawidłowe utlenienie mózgu oraz pomaga obniżyć ciśnienie krwi. Warto dodać, że składnik ten zwiększa również przepuszczalność błon komórkowych.

Zaufaj właściwościom ziół i ciesz się życiem

Now Foods Water Out to także Uva Ursi Leaf, który jest znany od stuleci jako bezpieczny i skuteczny lek moczopędny. Jego stosowanie pomaga redukować zatrzymywanie wody w organizmie. Posiada on w swoim składzie wiele substancji czynnych, które mają właściwości ściągające oraz łagodzące zakażenia dróg moczowych.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *