Now Foods Fenugreek – suplement z nasionami Kozieradki pospolitej

Zastanawiasz się jaki suplement diety będzie najodpowiedniejszy dla Twojego organizmu? Chcesz, żeby prawidłowo funkcjonował i był w dobrej kondycji przez cały czas? Wybierz Now Foods Fenugreek - produkt innowacyjny, wytworzony w oparciu o organicznie hodowane nasiona Kozieradki pospolitej.

Now Foods Fenugreek - zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu

Now Foods Fenugreek

Ekstrakt z Kozieradki pospolitej wykazuje potwierdzone badaniami działanie stymulujące, odpowiadające za wzrost testosteronu w organizmie. Kozieradka zawiera saponiny, które mają podwójne działanie. Po pierwsze zwiększają CRH z podwzgórza,  wpływające na przysadkę mózgową by ta wytwarzała ACTH, po drugie pozytywnie oddziaływuje na odpowiedni poziom androgenów.  Zawarta w Now Foods Fenugreek kozieradka wzbudza produkcję czerwonych krwinek, a co za tym idzie w jelicie cienkim wzrasta wtedy wchłanianie różnych substancji odżywczych. Ma ona także wpływ na wzrost retencji azotu, a także pobudza syntezowanie białek co wpływa korzystnie na rozwijanie się tkanki mięśniowej. Do jej prozdrowotnych funkcji można zaliczyć również rozrost tkanek : chrzęstnej, łącznej właściwej oraz kostnej.

Niech zdrowie nie będzie Ci obojętne

Stosując Now Foods Fenugreek zapewnisz swojemu ciału odpowiedni poziom glukozy we krwi i zadbasz o odpowiednie parametry lipidowe. Suplement ten wykazuje działania przeciwzapalne oraz pełni funkcję neuroprotekcyjne. Działa on także przeciwdrobnoustrojowo oraz przyczynia się do zwiększenia poziomu testosteronu w organizmie. Warto dodać, że produkt ten sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskiej Ci osoby, której zdrowie nie jest Ci obojętne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *