Now Foods Black Walnut – w trosce o układ trawienny

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz poprawić funkcjonowanie swojego układu trawiennego? Na rynku dostępnych jest masa produktów, który będzie najlepszy i wpłynie na znaczące polepszenie? Now Foods Black Walnut to suplement, który przygotowany został z naturalnych ekstraktów roślin.

Now Foods Black Walnut - walcz z zakażeniem skóry oraz łuszczycą

now foods black walnut Now Foods Black Walnut jest produktem, na który składa się odpowiednio dobrana formuła stworzona z ekstraktu pochodzącego z czarnego orzecha, ziela piołunu, a także czapetki pachnące. Zadaniem tych składników jest poprawa funkcjonowania układu trawiennego. Stosując ten suplement zadbasz między innymi o neutralizowanie zakażeń skóry oraz łuszczycy. Warto wspomnieć, że wykazuje on silne działanie hepatoprotekcyjne, wspomaga pracę układu trawiennego, pozwoli wyeliminować patogenne mikroorganizmy i pasożyty jelitowe. Stosując ten wyrób od firmy Now Foods wzmocnisz również swoje kości oraz zadbasz o swój układ odpornościowy.  

Składniki o zbawiennych właściwościach

Jak już wspominaliśmy w składzie Now Foods Black Walnut znajdziesz wyciąg z łupin orzecha czarnego, który wykazuje pozytywny wpływ na rozmaite układy organizmu. Ekstrakt z ziela piołunu to składnik znany doskonale z medycyny ziołowej. W swoim składzie posiada on wiele substancji aktywnych, takich jak np. glikozydy oleju kamforowego, seskwiterpeny laktony, taniny i wiele innych. Produkt ten dedykowany jest dla wszystkich tych, którzy mają problemy z układem trawiennym, a środki które stosowali dotychczas nie dały żadnych efektów.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *