Grape Seed Extract – ekstrakt z pestek winogron

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz wspomóc swój organizm w ochronie przed stresem oksydacyjnym, a także przed uszkodzeniem tkanek oraz stanem zapalnym? Grape Seed Extract - produkt od amerykańskiej firmy Now Foods, który doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie diety i pomoże zadbać o wyżej wymienione kwestie.

Grape Seed Extract - moc winogronowych pestek

Grape Seed Extract - etykieta Grape Seed Extract jest suplementem diety, który powstaje przez usuwanie, wysuszanie oraz mielenie nasion winogron. Jak doskonale wiadomo, nasiona te są niezwykle bogate w różne przeciwutleniacze. Wymienić tu można np. kwas fenolowy, flawonoidy, antocyjany, a także kompleksy OPC. Ekstrakt z pestek winogron to jedno z najbardziej popularnych źródeł proantocyjanidyn. Opisywany suplement od firmy Now Foods wykazuje się następującymi korzyściami dla organizmu. Redukuje ciśnienie krwi, wpływa na polepszenie funkcji za które odpowiada mózg, chroni przed stresem oksydacyjnym. Jego zdrowotne działanie to także: ochrona wątroby, redukcja cholesterolu, wspomaganie pracy nerek.

Zadbaj o zdrowie swoich bliskich i swoje

Produkt jakim jest Grape Seed Extract sprawdzi się doskonale jako prezent dla bliskich Ci osób. Jego prozdrowotne właściwości doceni każda osoba, której nie jest obojętne własne zdrowie. Produkty od firmy Now Foods cechują się wysoką jakością oraz tym, że są wytwarzane w całości z wyłącznie naturalnych składników. Ich działanie doceniły tysiące osób na całym świecie, bądź kolejny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *