Centurion Labz Retreat – podnieś testosteron w 60 dni

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób możesz zwiększyć ilość testosteronu w swoim ciele to koniecznie sprawdź środek Centurion Labz Retreat. Produkt ten gwarantuje długotrwały efekt i starcza na 60 dniową kurację.

Zadbaj o wysoki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej

Dzięki Centurion Labz Retreat podniesiesz poziom testosteronu, co z pewnością przełoży się na wzrost masy mięśniowej pozbawionej tłuszczu. W swoim składzie produkt ten zawiera między innymi wyciąg z kozieradki, czyli zioła które stymuluje wzrost wolnego testosteronu. Zawarta w nim saponina zwiększa uwalnianie CRH z podwzgórza, dzięki czemu przysadka mózgowa produkuje więcej androgenów w korze nadnerczy. Saponina wywiera także silne działanie anaboliczno-androgenne. Warto dodać, że kozieradka stymuluje także produkcję czerwonych krwinek i sprawia, że składniki odżywcze są jeszcze lepiej wchłaniane.

Arimistane - obiniż poziom kortyzolu i estrogenu

W składzie Centurion Labz Retreat znajduje się także Arimistane, czyli silny inhibitor aromatazy, który wprowadzi Twoje ciało w stan anaboliczny. Dzięki niemu zmniejszysz poziom kortyzolu i estrogenu, a zwiększysz ilość wolnego testosteronu w ciele. Środek ten wpływa również na poprawę libido i wzrost siły podczas treningów.

centurion labz retreat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *